Sonuç zaman haberi… Nevşehir’de içerisinde parasız ve sağlık personeliyle kaçırılan ambulans kamerada

Nevşehir’de içerisinde pestil ve esenlik personeliyle kaçırılan cankurtaran kamerada

Ambulansı kaçıran insan adli arama şartı ile serbest bırakıldı

NEVŞEHİR – Nevşehir’de tıpkısı yurttaş 112 ekiplerine ilişik ambulansı içerisinde rahatsız ve sağlık personeliyle birlikte kaçırdı. Toplanmış 3 araca çoğaltan ambulans, yaklaşık 10 kilometre kaçtıktan sonraları kaza yaparak durdu. Kaçırılan cankurtaran asayiş kameralarına yansırken, kaçıran eş ise adli arama üzere azade bırakıldı.

Edinilen bilgiye göre geri akşam saatlerinde meydana mevrut olayda; Gülşehir’den Nevşehir Cesamet Hastanesi Ivedili Servisine sayrı getiren cankurtaran, içerisindeki hastayı uğratmak için Nevşehir Şevket Hastanesi evgin servisine yanaştı. Cümle bu sırada ambulansa binen Mustafa S. ambulansı içerisindeki marazlı ve tıpkı esenlik personeli ile kaçırdı. Ambulansı kaçıran Mustafa S. 2000 Evler Mahallesi üniversite kavşağında al ışıkta bekleyen 3 araca da çarparak için bitmeme etti. Durumun bildirilmesi üstüne polis güçleri ekipleri ambulansı strateji etmeye başladı. Ambulansı kaçıran Mustafa S., kara yolları kavşağından dönerek, kez bakım tesislerine kadar kaçtı. Kaçırılan cankurtaran burada konteynere çarparak durdu. Olay adına çok sayıda polis güçleri ve esenlik ekibi gönderme edildi. Ambulansta kâin züğürt olay adına gelen ayrıksı ayrımsız ambulansla yeniden Fehamet Hastanesine götürüldü.

Polis tarafından gözaltına alınan Mustafa S., işlemlerin tamamlanmasının peşi sıra çıkarıldığı mahkemece adli arama gibi başıboş bırakıldı. Mustafa Ş., mahkemece tedavi gidermek üzere Adana Can Kuşu ve Asap Hastalıklsrı Hastanesine irsal edildi. Öte yandan kaçırılan ambulans, trafikte azimet halindeyken benzeri aksiyon yerinin düzenlilik kamerasına takıldı.

Share: