Sonuç zaman malumat… Çeri uğurlama eğlencesindeki tartışmada 11 kişiyi yaraladı, darı tarlasında yakalandı

KARAMAN’birlikte askere gidecek olan Yaşar T.’yi  uğurlamak üzere düzenlenen eğlencede sâdır tartışmada pompalı tüfekle kalabalığın konusunda kötü açıp 2’si bala 11 kişiyi yaralayan Ahmet Kıymet Konur, çalıştığı darı tarlasında yakalandı.  Konur, emniyetteki işlemlerinin arkası sıra atıf edildiği mahkemece tutuklandı.

Görüngü, 13 Ağustos saat 00.30 sıralarında Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Askere gidecek olan Yaşar T. üzere evlerinin uğrunda çeri eğlencesi düzenlendi. Eğlenenler beyninde belirlenemeyen nedenle ağız dalaşı imdi. Tartışanlardan Ahmet Bedel Konur, daha sonra mahalleden ayrıldı. Bire Bir müddet sonradan otomobille yeniden alana gelen Konur, pompalı tüfekle kalabalığın üstüne zehir açtı. Olayda 2’si çocuk 11 sevimli yaralandı. Konur ise benzeri araçla fenomen yerinden kaçtı. İhbar üzerine bölgeye polis güçleri ve sağlık ekipleri irsal edildi. Yaralıların benzeri kısmı, araçlarla bir kısmı bile ambulanslarla Karaman Yetişek ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılar, tedavilerinin arkası sıra de taburcu oldu.

KAÇMAYA ÇALIŞTIOlayın peşi sıra çalışma başlatan Asayiş Şubesi Cinayet Sektör Amirliği ekipleri, site merkezinden ayrılan Ahmet Bedel Konur’un ayrımsız mısır tarlasında çalıştığını belirledi.  Polisin geldiğini görüp kaçmaya etkin Konur, güdük süren takiple yakalandı. Gözaltına alınan Konur, emniyetteki işlemlerinin peşi sıra sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Share: