Süper Kupayı kazanan Kastamonu ekibinden Şehremini Vidinlioğlu’na ülfet

Süper Kupayı müzesine götürme başarısını gösteren Kastamonu Belediyespor Karı El Topu Takımı, Belediye Reisi Galip Vidinlioğlu’nu müzakere etti.

Kastamonu Belediye Başkanı Vidinlioğlu, Türkiye Kupası finalisti Konyaaltı Belediyespor’u 36-31 yenerek Süper Kupa’yı kazanan Kastamonu Belediyespor’un Başkanı Mustafa Köklü, Danimarkalı antrenör Claus Mogensen ile oyuncuları kabul etti.

Oyuncularla arkadaşça eden Vidinlioğlu, “2022 yılını 3 kupayla kapatmanın mutluluğunu yaşadık. Süper Kupa’nın sahibi namına sezonun ilk kupasını bile almış olduk. Hem Türkiye şampiyonu doğmak hem de Süper Kupa’yı ahzetmek, yoz Kastamonu’muza yakıştı.” dedi.

Kastamonu ekibinin Şampiyonlar Ligi’nde makro maçlara çıkacağına bel fail Vidinlioğlu, “Loda şampiyonluğu, Türkiye Kupası ve akıbet yerine Süper Kupa’nın sahibi olan temsilcimize Avrupa kupası yakışmaz mı? Elbette yerinde. Tığ temsilcimize inanıyor ve güveniyoruz. İnşallah şehrimize tıpkısı Avrupa kupası üstelik getireceklerdir. Yöneticilerimize, teknik ekibimize ve sporcularımıza eskimemiş sezonda başarılar diliyorum.” ifadesini kullandı.

Mogensen birlikte yeni sezona Süper Kupa’yı kazanarak başladıkları için haddinden fazla mutlu olduklarını dile getirerek, “Süper Kupa’bile gösterdiğimiz başarıyı hafta sonu oynayacağımız Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında üstelik göstereceğiz. Yok Etmek için sahaya çıkacağız. Bu maçta da taraftarlarımızdan destek bekliyoruz.” diye konuştu.

Share: