Takım Belediyesi Londra’da Turizm Fuarı’na katıldı

Takım Belediyesi, İngiltere’nin başkenti Londra’da 7-9 Kasım’da düzenlenen Acun Turizm Fuarı’na (World Travel Market-WTM) katıldı.

Seki, Londra’da Excel fuar alanında kurulan stantta ikinci posta tanıtıldı. Büyük bağ gören Takım standına mevrut ziyaretçilere, tanıtıcı risale, kitapçık, magnet kabilinden hediyeler verildi.

Komutan Mutlu Ulutaş, yaptığı açıklamada, Grup’ın tarihi, katıksız ve kültürel zenginliklerinin tanıtımına katkı arz etmek amacıyla WTM Londra Turizm Fuarı’na katıldıklarını söyledi.

Sektör temsilcileriyle yaptıkları görüşmelerin berenarı bol geçtiğini nâkil Başbuğ Ulutaş, Seki’ı millî ve uluslararası fuarlarda tanıtmaya bitmeme edeceklerini belirtti.

Öte yandan, Başbuğ Ulutaş ve beraberindeki gök bilimi, Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın’ı mülakat ederek, Set’ın turizm potansiyeliyle ait görüşmeler gerçekleştirdi.

Turizm ve seyahat sektörü temsilcilerini benzeri araya getiren uluslararası fuara, Grup Şehremini Mutlu Ulutaş, Özel Kalem Müdürü Yüksek Yılmaz, Kültür ve Içtimai İşler Müdürü Mualla Cihan, Sedir Üyeleri Hüseyin Sertçelik ve İsmail Kavcar ile ilçeden çokça sayıda turizmci katıldı. Dünyanın arz balaban turizm fuarlarından biri olan WTM Londra Turizm Fuarı, 9 Kasım’da sona erdi. – ANTALYA

Share: