Tasarım Harikası Ürünler Duru Crystal

Bohemya tasarımı kristal renkli kadeh ve kristal kahve fincanı çift cidarlı, vakum yalıtımlı, kurşunsuz camdan yapılmıştır. Su bardakları da kurşunsuz camdır ve içleri beyaz kaplamalıdır.

Bohemia kristal renkli kadeh, ara sıra kahvesini yudumlamayı seven şık ve zarif kişiler için tasarlandı. Altı farklı renkte mevcuttur – kırmızı, yeşil, mavi, mor, sarı ve siyah. kahve yanı kristal bardak, sade ama zarif görünümüyle misafirlerine güzel bir hava katmak isteyenler için tasarlandı.

Ürün veya hizmetler hakkında sunum yapan herhangi bir şirket veya işletme için sunumda referans noktası olarak kullanılabilecek bir cam kadeh veya su bardağı olması, izleyicilerin onlardan nasıl içmeleri gerektiğini anlayabilmeleri için önemlidir. Değilse, o zaman onların kafasını karıştırabilir (yaygın bir sorun).

Bohemia Kristal Camlar, kristal ve cam tasarımın mükemmel birleşimidir.

Bohemia Kristal Camlar, kristal ve cam tasarımın mükemmel birleşimidir. Bohemia, zarif, modern ve zamansız bir tasarıma sahip çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler satmaktadır. Ürün yelpazesinde flütler, kadeh takımı, saklama kapları, kaseler ve bardaklar bulunur. Bohemia, evinizin dekorasyonunda size sonsuz olanaklar sağlamak için karıştırılabilen veya eşleştirilebilen yakut kırmızısı, yeşim yeşili ve platin gümüş gibi çeşitli renklere sahip ürünleriyle dikkat çekici bir güzellik ve zarafet gözüne sahiptir.

Bohemia Koleksiyonu, bir sonraki yaz toplantınızı çok unutulmaz kılacak kristal dondurma kasesi gibi başka hiçbir yerde bulunmayan bazıları da dahil olmak üzere 80’den fazla tasarımda mevcuttur.

İşte Bohemia’nın kahve sırasında kullanılabilecek parçalar tasarlamak için şeffaflık kavramını nasıl kullandığına bir göz atın.

Şeffaflık, bu ürün yelpazesinde önemli bir bileşendi. Bohemya’nın güzel eşyalarının tüm iç kısımlarını sergilemesine ve yaratıcı sanatlarını sergilemesine izin verdi.

Bu seri aynı zamanda çeşitliliği de kutlar ve büyük ya da küçük her tür toplantıda kullanılması amaçlanmıştır.

Sosyal medya ve hızlı tempolu yaşam tarzı ile çok ileri gittik. Biraz yavaşlamak zorunda kalsaydık ne olurdu? Bu hızda, her seferinde bir kişiyi dinlemeye odaklanmamız gerçekten zorlaştı.

Pek çok insan, yalnızca bir kişinin şirketinde olabilecekleri daha özel alanları tercih etmeye başlıyor. Peki, 8 kişiye kadar bir toplantı düzenlemeniz gerektiğinde, ancak oda ve masa olmadığında ne yaparsınız? Sunum fonunuzla aynı renklerle tasarlanmış kristal bardakları kullanabilirsiniz!

Daha samimi toplantılara ev sahipliği yapma fikrini seven insanlar için bu kristal bardaklar onlar için mükemmeldir. Kendilerini bir montaj hattı servis hattındaymış gibi hissetmekten çok, yakın arkadaşları veya aile üyeleriyle samimi bir akşam yemeği düzenliyormuş gibi hissedecekler.

kahve yanı su bardağı da insanların normdan bir molaya ihtiyaç duyduğu çeşitli ortamlarda yolunu buluyor.

Share: