Temmuz ayında bildirme çokça dinlenen sanatçı ve şarkılar açıklandı

Temmuz ayında fizy’dahi sunu haddinden fazla dinlenen, bedii ve paylaşılan şarkılar ve sanatçılar muhtemelen oldu. Buna göre yeryüzü haddinden fazla dinlenen Sefo’nun ‘Tutsak’ yer haddinden fazla bedii ise akıbet zamanların pop grubu olan KÖFN’ün ‘Bi’tek ego anlarım’ şarkısı oldu. Tarkan’ın ‘Yap bi güzellik’ şarkısı ise bildirme haddinden fazla paylaşılan yır olarak açıklandı. Orak Ayı’da yer çokça dinlenen beşer Sefo, sunu çokça aratılan şarkıcı listesinde birlikte Sefo ilk sırada düz aldı.

fizy, orak ayı ayında yer fazla İstanbul’da dinlendi. Sıralamanın devamında ise Ankara, İzmir, Kahramanmaraş, Bursa, Gaziantep, Adana, Konya, Diyarbakır ve Mersin Ağacı şehirleri kayran aldı.

TEMMUZ RAP MÜZİĞİN AYI OLDU

Temmuz ayında arz çok dinlenen soy rap saz oldu. Rap müziği sırasıyla ‘pop’, ‘nostalji’, ‘arabesk’ ve ‘yöresel’ enva izlem etti. Kullanıcıların tercihleriyle oluşan harezmi yolu listeleri aut, editörlerin dikkatle hazırladığı bildirme çokça dinlenen listeler ‘Yaz Coşkusu’, ‘Fizy Tatil’, ‘Günün Listesi’, ‘En Şimdikiler Yerli’ ve ‘Fizy Pop’ oldu.

Share: