TOGG Kimlik Kampüsü açılışına katılan Subaşı hayranlığını dile getirdi

TOGG Gemlik Kampüsü açılışına katılan DOĞRU Fırka Efeler İlçe Başbuğ Yardımcısı ve işadamı Ramazan Subaşı, hayranlığını dile getirerek “TOGG Türkiye’nin gücüne ağır katacak” dedi.

Türkiye’nin dünyaya açılan markalarından biri ve Türkiye’ye çalım kaynağı olan milli araba TOGG fabrikası açılarak evvel araç bant üzerinden indi. Bursa’nın Gemlik ilçesinde açılan ve “Aktif Türkiye” amacında hedeflerden biri olan milli otomobil TOGG Cumhurbaşkanı ve SELIM Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan eliyle açıldı. Açılışa katılan SELIM Parti Efeler İlçe Komutan Yardımcısı ve işadamı Ramazan Subaşı birlikte fabrikayı gezerek hayranlığını dile getirdi.

Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Subaşı; “Hepimizi gururlandıran milli gururumuz TOGG’un açılışına katılmaktan iri bahtiyarlık hissediyorum. Yapılamaz denilen temas şeyi muazzez milletimizin üzere hal üreterek kıpırdak Türkiye amacında yüzyılın projeleriyle dünyaya esin olan Cumhurbaşkanımız ve DOĞRU Fırka Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gelinen akıbet noktayı ve burada yaşanan heyecana bütün alay malay tanık olduk. Her geçen sene küsurat yerli ve milli üretimler ile savunma sanayimizin elde ettiği başarı tamam acun yoluyla yakından strateji edilmektedir. Cumhurbaşkanımız ve YANLIŞSIZ Parti Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nda bizleri milli gururumuz yerel otomobilimiz TOGG ile buluşturan ve emeği güzeşte herkese teşekkürname ediyorum. Türkiye’nin yerel ve milli araba rüyası bugün eksiksiz dünyanın takibi eşliğinde görüntü olmaktan çıkıp üretime geçmiştir” dedi. – AYDIN

Share: