Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: Hocamıza güvenimiz tamdır

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik yönetmen Abdullah Avcı ile İstanbul’bile görüşerek takımdaki istikrarsızlığı masaya yatırdı. Ağaoğlu, takımda yaşanan alternatif süreçle ilgilendiren, “Sorunları masaya yatırdık. Çözüm önerilerini ve alınması müstelzim tedbirleri tartıştık. Trabzonspor camiası bulut etmesin” dedi.

Süper Lig’in geçmiş devresinde geçen sezona bakarak geride küsurat Trabzonspor’bile saha sonuçlarındaki biberli gidiş ve ustalık direktör Abdullah Avcı’nın ayrılığı iddiaları üstüne pakt başkanı Ahmet Ağaoğlu yazılı açıklama yaparak camiaya seslendi.

Abdullah Orion ile zaman İstanbul’bile görüşerek akıbet tabloyu değerlendiren Ağaoğlu, karşıt vadi sonuçlarının camiada yarattığı endişeleri giderecek tedbirlerin alınacağını belirtti. Ağaoğlu açıklamasında, “Futbolda arada sırada olumsuz sonuçları ve gelişmeleri Trabzonspor kendisine birlikte yaşıyoruz. Yetişkin olan bundan sonrasında hataların tekrarlanma etmemesi için güdük, ılımlı ve ayrıntılı vadede alınması gereken tedbirlerdir” dedi.”BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ KAYBETMEYELİM”

Dalavere kendisine Abdullah Avcı’ya güvendiklerini tamlayan Ağaoğlu, “Bunları seçkin aşamada açık kapsamlı tıpkı şekilde ele aldık. Sorunları masaya yatırdık. Hal önerilerini ve alınması müstelzim tedbirleri tartıştık. Trabzonspor camiası bulut etmesin. Takımına güvensin. Desteklemeye bitmeme etsin. Trabzonspor seçme yönüyle büyüktür ve bütünlük içindeki ayrımsız camiadır. Bu kontekst yönetimimiz, takımımız, hocamız ve taraftarımızladır. Bu bütünlüğümüzü katiyen kaybetmeyelim. Hocamıza güvenimiz tamdır ve takımımız bu olumsuzlukları alacağı kalburüstü sonuçlarla giderecektir” ifadelerini kullandı.

Share: