Ümit Özdağ, 12 Yaşında Hayatını Kaybeden Samet Gül İçin Konuştu: “Erdoğan birlikte Aristokrat dahi Suçludur”

Olgun: OKTAY YILDIRIM – Kamera: GAYBUBET KARABAYIR

Galebe Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ, İstanbul Küçükçekmece’üstelik tıpkısı okulda yabancı uyruklu yaşıtlarıyla yaşadığı tartışmada aldığı darbe sonucu hayatını kaybettiği iddia edilen Samet Gül ile ilgilendiren açıklama yaptı. Özdağ, “13 milyona mümasil sığınmacı ve kaçağın bu ülkeye gelmesinin ve Türkiye’dahi kalmasının önünü açan YANLIŞSIZ Tümen Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan de İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat birlikte bu cinayette suçludur” dedi.

İstanbul Küçükçekmece’bile Halkalı Sıra Ortaokulu’nda 19 Ilkgüz Pazartesi haset meydana gelen olayda 12 yaşındaki Samet Gül hayatını kaybetmişti. Olayı gören öğrencilerin velileri henüz bilahare aileye her an, Gül’ün Suriye tabiiyetli 3 çocukla kavga ettiğini ve çatışma sonucu kafasını demire çarptığını tez etmişti.

Okulun uğrunda izah düzenlemek talip Yengi Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ ve partililer, okulun güzel şunları söyledi:

“BU DAVANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ: Samet Gül adında 12 yaşında bir öğrenci, benzeri okulda öğrenci olan amma yaşları balaban olan Suriyeli çeteleşmiş ayrımsız takım eliyle saldırıya yakalanmış, zedelenmek edilmiş ve bu zedelenmek edilme neticesinde hangi yazık ki hayatını yitirmiştir. Bu cinayetin birinci sorumlusu on paralık pekâlâ, bu cinayeti etkin ve bugün tutuklanmış olan bu çocuktur. Fakat bu çetelerin okullar içerisinde hakeza pervazsız akım etmesini engellemeyen, çocukları itip kakmasını, dövmesini ve haraca kesmesini engellemeyen ekol müdürü üstelik suçludur, İlçe Milli Eğitim Bilimi Müdürü bile suçludur, İl Milli Eğitim Müdürü dahi suçludur. Tabii ki 13 milyona mümasil sığınmacı ve kaçağın bu ülkeye gelmesi ve Türkiye’bile kalmasının önünü açan DOĞRU Parti Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bile suçludur bu cinayette. İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat üstelik bu cinayette suçludur. Demin kenara çekilip ‘Ego yapmadım, ego yapmadım’ diye mızmızlanan Suriye politikasının mimarı Ahmet Davutoğlu üstelik suçludur. Bu üç siyasal sorumlunun şu anne büyüklüğünde çocuğunu kaybeden aileden defo dilediğini duymadık. Tığ, Zafer Partisi yerine bu davanın takipçisi olacağız, bu okula Samet’in adının verilmesi amacıyla girişimde bulunacağız, bu cinayetin unutulmamasını istiyoruz. Bundan sonraki kıya girişimlerinin bile önünü takanak şekilde okullardaki çetelerin derhal dağıtılması ve bunlara alın anif önlemler alınmasının takipçisi olacağız, kâfi artık.

TÜRKİYE’YE 13 MİLYON SIĞINMACI VE KAÇAĞI DOLDURAN ZİHNİYETİ CÜMLE BİLİYOR: Anneler çocuklarını okula yolluyorlar ve okuldan öldü haberi geliyor, öldürüldü haberi geliyor. Kızlar, kadınlar sokakta rahat dolaşamıyorlar, taciz ediliyorlar. Bu sığınmacı ve uğrun terörünün bundan sonra bitmesi, hepsinin vatanlarına dümbelek dönmesi gerekiyor. Biz Zafer Partisi yerine Türk milletine meze veriyoruz. Bir sene içerisinde bütün sığınmacı ve kaçakları vatanlarına yollayacağız. Önümüzdeki seçimler Türkiye’nin göçmenistan mı olacağı yoksa Türkiye yerine mı kalacağının kararanın verileceği seçme olacak.

KİM KİMDEN KORUNUYOR IPTILA EDİYORUM: Tığ bu matbuat açıklamasını arkamızda taze kardeşimizin öldürüldüğü okulun önünde düzenlemek istemiştik. Fakat gördüğünüz üzere barikatla kere kapatılmış. Kim kimden korunuyor iptila ediyorum. Bari bu barikatlar sınıra konulsaydı bile bu çocukları öldüren çeteler Türkiye’ye tek giremeseydi. Bu kavisli yere konuşmuş tıpkısı barikattır. Bu Barikat Türk milletini korumuyor. Bu barikat Türk milletinin egemenliğini hudutlandırmak üzere konulmuş benzeri barikat. Bu barikat Türk çocuklarının haklarını savunulmasını engellemek amacıyla konulmuş tıpkısı barikat. Bu barikatı koyan izan aynı zamanda Türkiye’ye 13 milyon sığınmacı ve kaçakla dolduran tıpkı konsept. Ne telakki olduğunu sistem biliyor. Kâfi daha çok.

SIĞINMACILAR, KAÇAKLAR TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ TÜRK ÇOCUKLARININ HAKLARINI SAVUNACAĞIZ: Takı ile zorbalıkla, ‘Konuşmayın bu konuları’ diye niteleyerek Türk milletinin bu konudaki iradesini Yengi Partisi’nin temsil etmesini engelleyemezsiniz. Anayasa’evet marjinal, bizi Hatay’a sokmak istemediniz, ezdik ve geçtik girdik Hatay’a. Bizi Kilis’te, Cilvegözü Çizi Kapısı’na saplamak istemediniz orada dahi ezdik ve geçtik. Bizi Afyon’birlikte otelden idrak etmek istemediniz. Orada üstelik ezdik ve geçtik. Zira biz Türk milletinin iradesini oyun ediyoruz ve desise etmeye dahi bitmeme edeceğiz. Yaralanan Türk çocuklarının yanında olacağız. Sığınmacılar ve kaçaklar marifetiyle öldürülen Türk çocuklarının haklarını savunacağız ve savunuyoruz. Türkiye’nin değme durumunda davalara Yengi Partisi’nin avukatları giriyor. Aileler polisten geçmiş Zafer Partisi’ni aramaya başladılar bu çeşit saldıralar ile ilişkin. Buradan şimdi aileye başsağlığı diyeceğim. Olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Arkadaki okula dönüp gitmemizi kırıcı bu barikat var evet, bu barikat tıpkı Türk çocuğunun öldürülmesini engellemedi. Bu barikat burada olduğu için bu yavru öldürüldü. Bu barikatı koyan telakki Türk çocuklarını koruyamayan zihniyettir. Bu barikatı koyan telakki Türk çocuklarının ve Türkiye’nin haklarını savunan, Türk insanın haklarını savunan Utku Partisi’nin önüne gelen barikattır. Bu barikatı kimlerin koyduğunu biliyoruz, zamanı geldiği zaman birlikte siyasal namına bunun hesabını her birinden yegâne tek soracağız.

SOYLU BU ENGELLEMENİN HESABINI: Başöğretmen Eş buradan beni sokmadı. Bu yaptığın Anayasa’evet hilaf, yasaları çiğniyorsunuz. Ben yıllarca Polis Güçleri Akademisinde sizlere öğüt verdim. Anayasa’yı ve gösteri hukukunu birlikte mebzul bilirim. Bire Bir yasama kurulu üyesinin sebep engellediğini biliyorum. Bu senin sorumluluğunda olan aynı madde değil bunu biliyorum. Bunun hesabını elhak Türk polisi vermiyor, bunun hesabını Süleyman Soylu veriyor, vermeye de bitmeme edecek söz veriyorum.”Share: