Ümit Özdağ’dan Nazır Soylu’ya: “Mutluluk Güvenliği İçin Gözdağı İçeren Bazı Çalışmalarını Türk İstihbarat Birimi ile Resmi Yazışmayla Paylaştım”

Utku Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ, “İstihbarata dair ve ülkemizin güvenliği için yıldırma içeren kâh çalışmalarını dahi Soylu’nun Türk istihbarat birimi ile resmi haberleşme ile paylaştım. Altını çizerek söylüyorum, resmi yazıyla paylaştım. Çıktı azamet arşivine girdi. Süleyman ne paylaştığımı durum ediyorsundur” dedi.

Galebe Partisi Genel Başkanı Beklenti Özdağ, sosyal medya hesabından, “Verdiğim tıpkı hafta sürede ne yaptın Süleyman? Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve eski/eskimemiş iftiralar üzere kullandın! Galibiyet Partisi iftiraları, hakaretleri, fiili engellemeleri aşarak yoluna bitmeme edecek” notu ile ayrımsız video paylaştı. Özdağ, videoda şu açıklamaları yaptı.

” Süleyman Soylu’nun Beklenti Özdağ’a ve Galebe Partisi’hangi; küfürler, hakaretler etmesine, anayasayı çiğneyerek Hatay’a, Kilis’e Öncüpınar Tahril Kapısı’na sokmama girişimlerinde bulunmasının, istihbaratı kullanarak izlem ettirmesinin, troller ordusuyla iftira attırmasının nedeni Galibiyet Partisi’nin sığınmacılar politikasıdır. Bu haddinden fazla açık, Galibiyet Partisi’nin bu tavrından çok tasalı oluyorlar. Zafer Partisi’nin sığınmacılarla ilgilendiren Türk halkından gizlenen gerçekleri anlatmasından haddinden fazla erinçsiz oluyorlar. Sığınmacıların vatanlarına dönmesini isteyen Türk halkının desteğini Galibiyet Partisi’nin seçme güzeşte çağ elan dallı güllü tıpkısı şekilde almasından haddinden fazla tasalı oluyorlar. Ezcümle bu uğraş benim ile Aristokrat ortada ferdî tıpkı savaş değil. Bu, mehabet araçları kullanılarak Galebe Partisi’hangi ve Galibiyet Partisi’nin politikalarına alın gerçekleştirilen ayrımsız atılım. Türkiye’nin ‘Göçmenistan’ olmasına ve iç savaşa sürüklenmesine alın çıkan Galibiyet Partisi’ni terörize ederek susturma çabası içindeler. Susmayacağız. Korkmayacağız. Vurdumduymaz etap atmayacağız. Üzerimizdeki tarihi görevin hangi kadar şişman olduğunu biliyoruz.

“KAYNAKLARI, MUHALİFLERİNİ ANAYASAYI ÇİĞNEYEREK İZLETMEK İÇİN KULLANDI”

Süleyman Soylu, 25 Orak Ayı 2016’dan bilahare İçişleri Bakanı oldu ve İçişleri Bakanlığına Türk milleti marifetiyle sağlanan kaynakları, Türk milletinin güvenliği üzere değil; AK Parti içindeki ve YANLIŞSIZ Fırka dışındaki muhaliflerini anayasayı çiğneyerek izletmek için kullandı ve görüyoruz ki hala kullanmaya devam ediyor. Bunu elbet yapıyor? İçişleri Bakanlığının yetkililerinin bana verdiği bilgiye göre; HTS kayıtları, Whatsapp dahil bilcümle yazışmaların, konuşmaların izlenmesi, MOBESE kayıtlarının izlenmesi, banka kayıtlarının izlenmesi, otel kayıtlarının izlenmesi ve gerekirse fiziki takip yöntemleriyle gerçekleştiriyor. Söz Misali bunların hepsi bana cebin uygulandı ve uygulanmaya devam ediliyor. Antrparantez ego yıllar geçmiş tıpkısı tweet attım ‘Arkamdaki polis ekiplerini çek Süleyman, dallar yoruluyorlar, bire bir özdek üstelik yok ortada’ diye niteleyerek.

“VALİLERİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ DYP’Lİ AİLELERİN İÇİNDEN SEÇİYOR”

Aristokrat’nun İçişleri Bakanlığında benzeri da trol ordusu kurduğunu biliyoruz. Bu troller takkadak Soylu üzere çalışıyorlar. Ne kerem amacıyla çalışıyorlar hangi DÜRÜST Parti amacıyla çalışıyorlar. Aristokrat ferah bir örgütçü valilerin nazik ayrımsız bölümünü DYP’li ailelerin içinden seçiyor. YANLIŞSIZ Parti dışında tıpkı partileşme çabası, kendisi ne kadar ‘Siyaseti bırakacağım’ dahi dese benim geçen hafta yaptığım açıklamadan sonra akla yatkın değil. Bibi devam ediyor. Soylu herhalde yeryüzü fazla başı yerde ile fotoğrafı olan içişleri bakanı.

“ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİ İÇİN TEHDİT İÇEREN BAZI ÇALIŞMALARINI BILE SOYLU’NUN TÜRK İSTİHBARAT BİRİMİ İLE RESMİ YAZIŞMA İLE PAYLAŞTIM”

Değerli yurttaşlarım burada sizinle paylaşmayacağım, istihbarata dair ve ülkemizin güvenliği üzere tehdit içeren ara sıra çalışmalarını dahi Aristokrat’nun Türk İstihbarat birimi ile resmi yazışma ile paylaştım. Altını çizerek söylüyorum, resmi yazıyla paylaştım. Imdi cesamet arşivine girdi. Süleyman hangi paylaştığımı tahmin ediyorsundur. Sizler bile hatırlayacaksınız Süleyman benzeri hafta geçmiş aynı izah yaparak telefonda küfürleşmediğimizi söyledi ve ekledi, çabucak kamuoyu önünde söylediklerimi tekrarladım dedi. Halkoyu uğrunda benim hayvandan aşağı olduğum hakaretiydi, tamam bunu söyledi ve Soylu bunu kalay adına kabul etmiyormuş anlamış olduk. Ama ego da ona müstelzim cevabı verdim, o dahi bana tekrar küfretti. Yani bu konuda bile domates dolması söylüyor.

“YA SÜLEYMAN, AMERİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE BENİ DİKKATE ALIN DİYE INSAN YOLLAYAN SENSİN”

Soylu bu konuşmasında gene beni Amerikalı aparatı namına nitelendirdi. Evvel de bir gır gır yardımcısı var, beni Amerikalı kuklası olmakla suçlayan aynı tweet attı. ya Süleyman, Amerikalı Büyükelçiliği’hangi, ‘beni dikkate alın’ diyerek koca yollayan sensin. KÖLE’nin Afganistan’dan yolladığı Afgan ordusunu resmi üniformaları ile senin destek olmak zorunda olduğun sınırlardan geçerek Türkiye’ye soktular ve sen seyrettin. Bilcümle Batı’nın kalsın diye çabaladığı sığınmacıları Türkiye’birlikte sancımak için müteharrik sensin ve senin mensubu olduğun AK Fırka. Onların vatanlarına dönmesi üzere savaş eden de tığ Galibiyet Partililer. Biz Amerikalı kuklasıyız; siz ne oluyorsunuz? Sen hangi oluyorsun?

“OĞLUM HİÇ AMERİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’NİN ANAOKULUNA GİTMEDİ. ANKARA’DA TANINAN BİR OKULUN TED ANKARA KOLEJİ’NİN ANAOKULUNDA OKUDU”

Kul bu bühtan üzerine Aristokrat’evet tıpkı izah yaptım dedim ki ‘Bunu istihbarat kaynaklarına istinaden söylüyorsan git Yargıtay Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulun. Sana bile 7 dönme süre.’ Sen hangi yaptın Aristokrat? Sen kurduğun ünlü trol ordusu ve Barhana İdaresi üzerinden fonladığın yapmacıklı siteler aracılığı ile ahlaksızca iftiralar atmaya devam ettin. Adi seviyeyi bu kadar düşüreceğini ego üstelik anlayış etmemiştim. 10 yaşındaki oğlumun Amerikalı Büyükelçiliği’nin anaokuluna gittiği iftirasını attın. Hoppadak trollerin atmadı Süleyman, Bakan Yardımcın İsmail Çataklı bu iftirayı cemaziyelevvel tekrarladı. Çocuk anaokuluna 3-5 yaş arası gider. Süleyman velev ki gitti, 3 yaşındaki çocuk siyasete menkul mı be kayirici? Bile oğlum tek Amerikan Büyükelçiliği’nin anaokuluna gitmedi. Ankara’bile maruf tıpkısı okulun TED Ankara Koleji’nin anaokulunda okudu.

“EGO CELAL İŞLERİNİ SENİN FARKLI KENDISINE CİDDİYE ALIRIM”

Süleyman yetmedi, baldızımı Amerikalı Büyükelçiline yerleştirdiğim iftirasını attınız. De karımdan da baldızım ile olan ilişkilerimden kıran ayrılmışım. evet Süleyman hakeza utanmazlık gayrimümkün. Oğlum siz istihbaratı böyle mi yapıyorsunuz? Benim tek baldızım olmadı ki. Tamam, bunlarla dahi yetinmedi senin elemanların ve sen kardeşimin teferruatlı yıllar KUL’üstelik yaşadığını ve CIA’nın Türkiye Masası’nda çalıştığı iftirasını attın. Bibi senin kontrolündeki sitede duruyor bunlar. Süleyman, kardeşim değil mufassal yıllar bire bir dönem de KUL’bile yaşamadı. CIA’ye da ayrımsız bölüm dahi çalışmadı. Hangi yaptı yıllar önceki Amerikalı Büyükelçiliğine Türk basınından 3 gazetenin tercümesini başıboş taşeron kendisine yaptı. ve Süleyman, henüz geçmiş bile askerliğini, cıvıl cıvıl açar okulunda subay olarak yapmıştı. Kısaca bu, senin de fehim kapasiten bunu anlamaya yeteceğini düşünüyorum amma ego büyüklük işlerini senden değişik namına ciddiye alırım, bu konuda dönemin MİT Müsteşarına, teşkilatta ülfet ederek bilgi verdim. Türk devletini kazara bu soy işler olanaksız Süleyman. Sayın Müsteşar hayatta ve uzaklık sor.

Bilcümle bu iftiralar yetmedi Süleyman partimize uzak ve andıran, vazifeli, sempatizan birçok kadına iftira attırdın. Apayrı alçaklar bile bühtan attılar hepsini mahkemeye verdik. Fakat sen trollerin arkasına sığındın. Geçen posta seni bu iftiraları attırma diyerek uyarmıştım whatsapp üzerinden. Bu kadınlar, çocuklarının anneleri. Annelerin kızları… Aynı iftiraya uğrayan karı seni Süleyman Aristokrat’evet şikayet ederim diye niteleyerek plan atınca korkuyla iftirayı sildiler biliyor musun? Çünkü senin hesapların bunlar. Bu kadınlar üzerinden bozuk iftira siyasetini bırak. Bırak milletin hususi hayatını izleme etmeyi… Kimlerinkini kurcaladığını biliyoruz. Kimlere hangi siyaseti yaptığını, DÜRÜST Tümen ortamında yaptığını biliyoruz ve Süleyman zinhar korku. Ego senin desise ettiğin sağtöresel siyaseti hiçbir antlaşma baziçe etmeyeceğim. İçişleri çayhanelerinde yapılan dedikoduları ne ben tekrarlayacağım ne de partimden birilerinin paylaşmasına izin vereceğim. Siyaset böyle yapılmaz oğlum. Yapacaksan siyaseti âdem kabil yap. özel hayat üzerinden siyaseti FETÖ bire bir düşkün espiyonaj örgütleri yaptı Süleyman.

Unutmadan şunu üstelik söyleyeyim, fırka inşa etmek üzere yaptığın çalışmalar sırasında KÖLE Büyükelçiliği ile ilişki kurmuştun evet, İçişleri Bakanlığı yetkililerinin bana ilettiğine göre sana sunulan cevap; ‘Önce maden ile bağlantısını kessin bilahare’ şeklinde reşit. Ben İçişleri Bakanlığı’ndaki bürokratların yalancısıyım. İyi günler Süleyman.”Share: