Vali Taşbilek, İslami Tesanüt Oyunları’nda değerli madalya kazanan Azizoğlu’nu makamında akseptans etti

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Konya’dahi yapılan İslami El Birliği Oyunlarında altın madalya kazanan Acun üçüncüsü Kick Boks sporcusu Feyzanur Azizoğlu’nu makamında akseptans ederek, tebrik kartı etti.

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, 5. İslami El Birliği Oyunları’nda Kick Boks’ta değerli madalya kazanarak nazik tıpkı başarıya imza atan Kelkitli milli sporcu Feyzanur Azizoğlu’nu makamında akseptans etti. Cahillik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay, Kelkit Osmanlı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Osman Nas’ın üstelik katıldığı programda Ilbay Taşbilek, sporcuya ve antrenörüne ödüllerini takdim etti. Azizoğlu’nun Konya’da gösterdiği başarının Gümüşhanelilerin göğsünü kabarttığını dile getiren Ilbay Taşbilek, milli sporcuyu kutlama etti.

Kelkitli milli sportmen Feyzanur Azizoğlu’ndan Olimpiyat ve Acun şampiyonluğu dahi beklediklerini dile getiren Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, “Feyzanur Azizoğlu kızımızı, Kelkit’imizin, Gümüşhane’mizin değerli evladını esasen tebrik ediyoruz. Başarılı spor hayatını en üst Konya’daki İslam Olimpiyatları’nda de şampiyonlukla taçlandırdı. Henüz geçmiş Türkiye Şampiyonluğu, Avrupa dereceleri ve Dünya üçüncülüğü olan evladımız Konya’de üstelik hepimizin göğsünü kabarttı. Ben kendisini, ailesini ve ona say veren kızıl antrenörlerimiz tebrik kartı ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Cenabıhak yolunu bahtını belirtik etsin. İnşallah acun ve olimpiyat şampiyonluklarını de kızımızdan nasipse bekliyoruz. İnşallah üzerine koyarak ülkemizi, milli formamızı ve bayrağımızı en son düzeyde mandepsi edeceğine inancımız bitmeyen” ifadelerini kullandı. – GÜMÜŞHANE

Share: