Vatandaşlar Togg’u hangi ahit ve lacerem satın matlup? Reisicumhur Erdoğan açıkladı

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Gemlik’teki Togg fabrikasının küşat töreninde açıklamalarda bulundu. İlk olarak ara bulucu banttan indiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, sonrasında kürsüye gelerek zaaf edilen sorulara cevap verdi.

“ARACISIZ BİR ŞEKİLDE VATANDAŞLARLA BULUŞACAK”

Togg’un nasıl satılacağına ilgili konuşan Reisicumhur, “Kullanılmamış döl bir kadem olan Togg, doğrudan benzeri şekilde vatandaşlarla buluşacak. Togg üstelik satış işini dijital ve fiziki deneyimi birleştirerek çözmeye kararlı. Şubat’ta başlayacak yöre satışla birlikte verebilecekler. Dolay eş ve havale şartları şeriklik tarafından açıklanacaktır” dedi.

“ARACIN FİYATI ŞUBAT BÖYLELIKLE AÇIKLANACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Aracın fiyatı ne olacak. Togg’un fiyatının çevre şartlarında rekabetçiliğini sağlayacak şekilde babayiğitlerle alay malay karar vereceğiz. Önümüzdeki mart kocaoğlan böylecene pazara çıkacak tıpkı ürünün fiyatını bugünden yayımlamak olabilir değildir. Togg’un fiyatı gücük ay böylelikle açıklanacak on paralık telaşa lüzumlu yok. Cumhuriyetimizin 99. yılına ulaştığımı zaman Türkiye yüzyılı nesir etme kararlılığımızın bile altını benzeri yol daha çiziyoruz.”

Share: