VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Ruh Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini tezyit etmek amacıyla sürdürdüğü projeleri kullanmak için toplandı.

Türkerler Holding Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Ana Ortaklık yöneticileri, VEDAŞ Genel Müdürü, Denetim Kurulu Başkanı, direktörler, iştirak müdürü, ahbaplık müşaviri, el ve kadro müdürleriyle dal düzey proses yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde kıpırdak 2 milyonu aşkın nüfusa ve kısaca 800 bin aboneye canlılık dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti sürekli düzeltmek üzere hayata geçirdiği projeleri müşareket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Ortaklık Müdürü Emrullah Okuducu marifetiyle yapılan derinti sunumunda; envestisman projeleri, pres faaliyetleri ve geriden geriye elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede bitmeme eden sosyal gravite projeleri üzerine katılımcılara bilgelik verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede bulunan Türker; “Canlılık dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen berenarı nazik tıpkı görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne büyüklüğünde layıkıyla yerine getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar hizmet kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde faal bulunmaz halkımızın memnuniyetine de tartı ediyor. Halkımıza sunduğumuz bakım kanallarını mükemmelleştirmek için bilcümle çalışanlarımızın balaban benzeri motivasyonla ve faziletkâr tartı bilinciyle görevlerine devam etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: