Yayına bağlanıp 75 yaşındaki kocasıyla ilgilendiren itiraflarda bulundu! Buğulanmış kadının sözleri sonrası sunucuların ağzını küşade bıraktı

Beyaz Zehir TV’de Berrak Viral’in sunduğu Hayatta Her Molekül Var programında enteresan anlar yaşandı. İlişkiler için verdiği tavsiyelerle tanınan Esra Ezmeci’nin konuk olduğu programa tıpkı eş telefonla bağlandı.

CİNSEL OKKALI ARTIRICI HAPLAR ALMIŞ

Kadın, 75 yaşındaki eşinin kendisini aldattığını belirtip eşinin cinsel yoğun artırıcı komprime sipariş ettiğini söyledi. Koronavirüs salgınının çıkmasıyla yataklarını ayırdıklarını belirten eş, ayrımsız de eşinin içtimai medya mesajlarını yakaladığını söyledi. Bire Bir süre sonra yatakları birleştirdiklerini söyleyen karı, “Aramıza yastık koyuyor, sırtını dönüyor” diyerek izleyenleri birlikte şaşırttı.

“GÖZÜMÜN İÇİNE BAKA BAKA KADINLARLA KONUŞUYOR”

İsmini atfetmek istemeyen karı, Saf Viral’in “Aldatıyor mu?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Aldatıyor, telefonda yakaladım. Mesaj istişare… Oraya bakıyor buraya bakıyor, ilaçlarla uğraşıyor. Eşim gözümün içine baka baka kadınlarla konuşuyor.”

“TELEFONU EŞİNE VER”

Mavera yandan karı, eşinin telefonunu açtığında bir kadının “Telefonu eşini ver.” dediğini de anlattı. Cinsel ağirbaşli artırıcı haplar üzerine şaşkınlığını gizleyemeyen Viral’in “Başkası ısmarlama etmiş benzer mi?” sorusuna ise misafir eş, “Yaptı birçok posta, biliyorum.” cevabını verdi.

Share: