Yerel araba TOGG İstanbul’da görücüye daha çok

Familya ayında ABD’nin Las Vegas şehrinde planlı CES fuarında sergilenen yerel otomobilin ‘Mantalite Düşüncesiz Cihaz’ adına isimlendirdiği Türkiye’nin yerel ve milli otomobili TOGG’un sedan modeli demincek bile İstanbul’dahi görücüye imdi.

Paradigma yerine üretilmesi planlanmayan Iş Akil Maşa, TOGG’un gelecekte yollara çıkaracağı farklı çokbilmiş cihazlarla ilgilendiren ipuçları veriyor.

Bugün ziyaretçilerle mülaki sedan benzeşim Ufuk Akıllı Alet, Levazım girişindeki alanda 3 ay boyunca sergilenecek. 2022 yılının sonuç çeyreğinde dizi üretime geçecek olan yerli ve milli makine TOGG’un sedan modeli vatandaşların deste odağı oldu.

Ziyaretçiden bilcümle perese

Sergilenen otomobili görmeye gelen Gökhan Güngör, “Çevirgeç domuzuna ve haddinden fazla çılgın. Umarım fiyatı birlikte evire çevire peki. Elimden gelirse benim ilk tercih edeceğim makine olur. Çok adamakıllı duruyor hem sükûnet aracı üzere, hem SUV kabil. Birçok matlup özdek var. Çokça elektronik olduğu amacıyla ne büyüklüğünde arıza çıkartır onları eyitmek gerekiyor. Amma yeğleme edilir ve güzelce” dedi.

Almanya’dan Türkiye’ye gelen Hidayet Mutekit birlikte, “TOGG’u filhakika Almanya’dan strateji ediyoruz. Haddinden Fazla güzel, dışı ve dizaynı. Çok yakınına giremiyoruz, az buçuk daha sabırla beklememiz lazım. İnşallah yakında sürebiliriz” diye niteleyerek konuştu.

Metalik boz renge cemaat TOGG’un dış tasarımının birlikte çöz tasarımında üstelik özen çekimli özellikler bulunuyor. Mutedil sütunu ortadan kaldıran tasarımla kapılar pusula kadar açılıyor. İstasyonlarda ve güneş paneliyle yükleme edilebilen makine, 300 ve 500 kilometre kurum opsiyonuna sahip.

Togg, otomobilden önce sayısal kitap çıkaracak

 

TOGG deneyim üretiminin başlamasına gelişmemiş aynı müddet kaldı

 

Sınama üretimi başlıyor: TOGG’un fiyatı hangi kadar olacak?

 

Share: