Yol kontrolünde durdurulan araçtan metal özellik imdi

Antalya’da jandarmanın el kontrolünde durdurduğu bire bir araçtan uyuşturucu husus ele geçirildi. Olayla ilgili 2 nahoş gözaltına makbuz.

Antalya Valiliği İl Uyanık Komutanlığı koordinesinde yapılan, il genelinde mızrap husus kaynaklarının kurutulması, satan, ticaretini eden, nakleden şahıs ve grupların yakalanmasına müteveccih düzenlenen operasyonlar kamu hızıyla devam ediyor. Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda; Gazipaşa İlçe Bitirmiş Komutanlığı Cenup Jandarma Karakol Komutanlığı kere arama noktasında, Antalya İl Uyanık Komutanlığı bomba taharri kapik timi ile alay malay önleme araması gerçekleştirildi. Önleme aramasında durdurulan araçta güdücü M.A. ve araçta eğreti yerine mevcut S.A. ve M.O. isimli şahısların yapılan kontrollerinde, karanlık M.A.’nın “kenevir ekimi ayırmak ve mızrap bap kaldırmak” suçlarından eski yanlışlık kaydının bulunduğu tespit edildi. Belirleme üstüne cingöz ekiplerinin araçta yaptıkları taharri sonucunda; 6 gram metamfetamin, 2 gram kubar esrar tohumu, 50 gram kubar duman, 4 adet bong yerine adlandırılan ve eroin husus içiminde geçer not sırça aparat, 1 skor tabanca, 48 adet mermi fişeği ve maden bap etkisinde makbul ve reçetesi namevcut 114 sayı hap ele geçirildi.

Olayla ilişkin şüpheliler S.A. ve M.O. “buyurmak için maden yahut münebbih bap bulundurmak” suçlarından gözaltına makbuz.

Antalya Valiliği İl Güllabi Komutanlığınca, uyuşturucuyla mücadeleye azim ve stabilizasyon ile bitmeme edileceği vurgulandı. – ANTALYA

Share: