Başbuğ Büyükakın: “Hesabımız namevcut, davamız var”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Reisi Tahir Büyükakın, “Yavaş Yavaş hedefe ilerliyoruz. Şurası söylemek gerekiyor. Hesabımız yok, davamız var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile dünyaya kayran okuyoruz” dedi.

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Şehremini Tahir Büyükakın, YANLIŞSIZ Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan ve bakir oluşturulan yönetimiyle ayrımsız araya geldi. Gençlerle Türkiye’nin yıpranmamış yüzyılı, 2023 seçimleri, millî ve uluslararası gelişmeler noktasında değerlendirmeler eden Komutan Büyükakın, “2023 seçimleri Türkiye açısından şişman tıpkısı dönüm noktasıdır. 2023’te Cumhurbaşkanımızın yeni bir zaferini kül dünyaya tıpkısı yol elan zar edeceğiz. Kazanılacak bu seçme dünyaya en kesin tema olacaktır” dedi.

“Hesabımız yok, davamız var”

Büyükakın, sözlerine şöyle bitmeme etti:

“Çoluk Çocuk, unutmayın ki yüzyıllardır bayrı aynı medeniyetin değerleriyle oluşuk, bu değerlerin ati kuşaklara iletilmesi üzere mayalanmış aynı davamız var. İşte bu sav amacıyla yola çıkacak tıpkısı liderimiz var. Hayatı savaşım ile geçmiş aynı liderimiz var. Cumhurbaşkanımız bire bir duruştur. İşte bu duruşu eş alıyor ve çalışmalarımızı buna göre sürdürüyoruz. Adım Adım hedefe ilerliyoruz. Şunu beyan etmek gerekiyor. Hesabımız bulunmayan, davamız var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile dünyaya meydan okuyoruz. O bu sevgili için, bu uğraş amacıyla henüz adaletli aynı dünya üzere yorulmadı. Bizde yorulmayacağız ve fasılasız koşacağız. Ezanı, vatanı, bayrağı ve milleti üzere çalışan tıpkı liderimiz var. Unutmayın ki, Cumhurbaşkanımız milletine güveniyor, vesayetçilere ve çok uzaklardan ülkemizin kül bağımsızlığına kast fail emperyalist kafalara değil. Kefenini giymiş aynı şekilde yola daha çok ve mücadelesine de hala dosdoğru tıpkı şekilde bitmeme ediyor. Azmiyle, dirayetiyle ve cesaretiyle vazgeçmeden yoluna devam ediyor. Cumhurbaşkanımız vakit kaybetmeden Türkiye’nin lideri değil, bizden rüya muntazır bir nice milletinde hamisi ve vicdanıdır” – KOCAELİ

Share: