Düzce haberi! Düzce Atletik önceki maçını bekliyor

Düzce’nin basket sahalarındaki temsilcisi Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı bakir sezonda çıkacağı geçmiş maçı Çankaya Üniversitesi karşılaşmasının hazırlıklarını yaptığı antrenman ile tamamladı.

Kurulduğu geçmiş yıl çıkardığı birbirinden güzel maçlarla ayn dolduran ve faal rakiplerinin ciddi rüyası olan Düzce Atletik Basketbol Takımı, kullanılmamış sezona dahi doludizgin hazırlandı. Geçtiğimiz mevsim Beşiktaş, Fenerbahçe, BOTAŞ, İstanbul Yıldızları kabilinden çokça cıvıl cıvıl takımlarla oynayan Düzce Atletik Gençler ligi Kızlar kategorisinde bakir sezonda B grubunda düzlük alıyor. Çankaya Üniversitesi, BOTAŞ, Galatasaray, İstanbul Basket Feneri, Mersin Yenişehir Belediyesi, Asilada İnşaat Iye Gelişim ve Hatay Büyükşehir Belediyesi kabilinden birbirinden zinde rakiplerle karşılaşacak. Geçen yılki başarıyı bu senede aylamak isteyen Düzce Atletik önceki karşılaşması olan Çankaya Üniversitesi maçı için hazırlıklarını Bahçeşehir Spor Salonunda yaptığı akıbet idman ile tamamlayarak karşılaşma saatini beklemeye başladı.

İlk karşılaşma 15 Ekim’de

Düzce Atletik Güre Kız Basket takımı sezonun geçmiş maçını Ankara’da Çankaya Üniversitesi ile yapacak. Çankaya Üniversitesi Olimpik Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 17.00’de başlayacak. – DÜZCE

Share: