Otomobil motosiklete çarptı: 2 yanık

Kastamonu’nun Cide ilçesinde otomobilin tıpkı istikamette azimet halinde olan motosiklete çarpması neticesinde 2 cömert yaralandı. Ilçe hatırat ise aynı işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Ilçe, Kastamonu’nun Cide ilçesi Cumhuriyet Altını Mahallesi Muzaffer Güzeland Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ü.Ö. idaresindeki 37 JA 186 plakalı Tofaş ayraç araba, ayrımsız istikamette azimet halinde olan Levent K. yönetimindeki motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet, kestirmece 50 metre sürüklendi. Kazada motosiklet sürücüsü Uzun K. ile arkasında bulunan kardeşi Itır K. yaralandı.

Vatandaşların ihbarı konusunda olay hesabına keyif ve polis güçleri ekipleri irsal edildi. Fenomen yerinde ilk müdahaleleri yapılan yaralılar, Cide Ihtişam Hastanesine kaldırıldı. İki kardeş elan sonraları Kastamonu Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesine gönderme edildi.

Öte yandan, kaza anı cadde üzerindeki işyerine ilgili asayiş kamerasına yansıdı. Düzenlilik kamerası görüntülerinde otomobilin motosiklete arkadan çarptığı görülüyor. Çarpmanın etkisi ile savrulan motosikletten düşen şahısların sürüklendiği görülüyor. – KASTAMONU

Share: