TEB Cetelem’den “Teferruatlı Online Taşıt Kredisi Başvurusu” platformu

TEB Cetelem, web sitesi (tebcetelem.com.tr) üzerinden sunduğu sayısal başvuru seçeneklerine benzeri yenisini daha ekledi ve “Uzun Online Pusat Kredisi Başvurusu” platformunu devreye aldı. Rate km yahut ikinci el şalter sahibi tevessül etmek talip bireysel kullanıcıların TEB Cetelem web sitesi üzerinden referans üzere gereken bilgileri girerek güven başvurusunda bulunabildikleri zemin, izinli satıcıda geçirilen süreyi sunu aza indiriyor. Açkı sahibi kalkmak talip kişiler, çıkışlı satıcıya gitmeden eksiksiz müracaat sürecini kendileri yönetebiliyor ve akla yatkın koşulları sağlamaları yerinde yüreklilik başvurularına diploma alarak değerlendirme sonucunu hava üzerinden takip edebiliyorlar. Sonunda izinli satıcıya gidildiğinde yüreklilik başvurusu üzere geçirilecek zamanı bildirme uzuv indirerek makine sahibi olmanın keyfini yaşayabiliyorlar.

Yekpare referans sürecini tedvir etmek tür

“Mufassal Online Anahtar Kredisi Başvurusu” platformu üzerinden miftah, emniyet ve kamera bildirişim bilgilerine ilişik namına mali bilgiler dahi girilerek kampanya seçimi ve yetkili satıcı seçimi yapılarak güdük tıpkı sürede referans tamamlanabiliyor. Güven hesaplaması amacıyla platformun zarfında mevcut hesap makinesini çekmek ve istenirse krediye sigorta ürünü çoğaltmak dahi tür. Kredi başvurularını tümleç kullanıcılar, müracaat sonuçlarını bile platform üzerinden takip edebiliyor. Cesaret değerlendirmesi yapıldıktan sonradan çıkışlı satıcı birlikte mülakat edildiğinde geriye yemeden içmeden kavil imzalamak ve ara bulucu konfirmasyon ahzetmek kalıyor.

Berberoğlu: TEB Cetelem paydaşlarına hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

Hem müşterilerine hem de alay malay çalıştığı mezun satıcılara yönelik hayata geçirdiği dijital geliştirme ve yeniliklerle TEB Cetelem’mağara bir tüketici finansman şirketinin çok ötesinde olduğunun altını çizen TEB Cetelem Genel Müdürü Gamze Halide Berberoğlu şunları söyledi: “Üreticiler, distribütörler, mezun satıcılar ve sürücüler karışma girmek için sektörün yekpare oyuncuları amacıyla ‘hisse senedi ortağı’ konumundayız. Pandemi süreci ile bu arada dijital kanallara arzu hızlı hızlı artarken, bireylerin fayrap etmek istedikleri işlemleri daha güdük sürede ve kurumlara gitmeden yapabilmeleri mezun otoriteler aracılığıyla da destekleniyor ve önümüzdeki yıllarda sayısal kanalları müzahir kanuncu düzenlemelerin bile bu bağlamda artacağını düşünüyoruz. Kullanılmamış ‘Mufassal Online Kayıt Kredisi Başvurusu’ platformumuz, 2014 yılında hayata geçirdiğimiz Online Vasıta Kredisi Başvurusu platformunun (Çabuk Müracaat) ötesinde benzeri dijital birikim sunuyor. Müşterilerimiz isterlerse Acul Başvuru ile yöre başvurularını gerçekleştirebiliyor evet de Teferruatlı Referans ile tekmil referans sürecini sayısal yerine yürütebiliyor. Lüzumlu pusat kredisi başvurusundaki dijital çözümlerimiz gerek sonuç kullanıcılar ve çıkışlı satıcılarımıza sunduğumuz Chatbot kadar dijital uygulamalarla kül paydaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak teknolojik analizör sunmaya devam ediyoruz.”

1995’te kurulan ve tüketici finansmanı sektöründe zindelik gösteren TEB Cetelem’in 2007’den bu yana TEB-BNP Paribas iştiraki adına çalışmalarını sürdürdüğünü anlatım eden Berberoğlu, “Taşıt kredisi alanında uzmanlaşan TEB Cetelem, Türkiye’nin her otomobil markaları ile kurduğu hareket ortaklıklarıyla müşterilerine rate ve ikinci el otomobiller, motosikletler için araç kredisi sunuyor. ‘As noktasından hizmet’ aksiyon modeliyle, müşterilerine, aracı satın ahzetmek istedikleri noktada yüreklilik istimal imkânı sağlıyor. Yaptığımız teknolojik yatırımlarla hareket ortaklarımızın hayatını kolaylaştırmayı, çabuk teknolojik çözümlerimizle de sayısal trendlerin öncüsü olmayı sürdürüyoruz” dedi.

TEB’mağara ekonomiye desteği 2. çeyrekte birlikte artarak devam etti

 

Share: