Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sebep, Samsun’da

MHP’nin mitingi amacıyla Samsun’a gelen Ülkü Ocakları Eğitim Bilimi ve Hars Vakfı Umumi Başkanı Ahmet Kahraman Yıldırım, gençlerin MHP’ye iri tıpkı ilgisinin olduğunu gördüklerini söyledi.

MHP’nin “2023’e Akla Yatkın: Aday Galiba, Karar Net” temalı zahir gelgel toplantıları kapsamında gerçekleştireceği miting üzere Samsun’a mevrut Yıldırım, 6,5 milyon gencin ilk kez fikir kullanacağını belirtti.

MHP’nin mitinglerine gençlerin nazik deste gösterdiğini ifade fail Saika, “Ümit ediyoruz ki bu seçimde Topluluk İttifakı’ndan yana oyunu kullanacaklar ve Türkiye Cumhuriyeti’nin güçlenmesi, ilerlemesi ve Türk gençliğinin önünü açması açısından majör bire bir şekilde tercihlerini ortaya koyacaklar.” dedi.

“2023’e Akıllıcasına: Namzet Belli, Karar Kemiksiz” temasıyla çıktıkları mitinglerin haddinden fazla büyük olduğunu söyleyen Yıldırım, gençlerin de desteğiyle beraber balaban aynı görüş alacaklarını dile getirdi.

Yıldırım, “Hem önce turda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dallı güllü aynı şekilde seçilebilmesi, hem birlikte Milliyetsever Hareket Partisi’nin Türkiye Nazik Ulus Meclisi’nde dinamik aynı şekilde baziçe edilebilmesi üzere değme tür çalışmayı yapıyoruz.” diyerek konuştu.

Gençlerin desteğini önemsediklerini vurgulayan Sebep, şunları kaydetti:

“Gençlerimizin üstelik bu anlamda destekleyeceğini şimdiden görebiliyoruz. O yüzden miting alanlarımız heyecanlı, adamakıllı tıpkısı idea verdi. Ulusçu Debi Partisi’nin çok hararetli ayrımsız şekilde ayakta durduğunu Cumhurbaşkanımızın ilk turda çok işlek ayrımsız şekilde seçileceğini bu vazıh hava toplantılarında görebiliyoruz. Doğrusu bilcümle vatandaşlarımızı da bu coşkuya eş olmaya davet ediyoruz.”

Share: