Demokrat Parti’den Gökçek Üzerine Yansıtma… Enginyurt: “Melih Gökçek, Devri Kadim Yaratacak, Senden ve Ailenden Adisyon Soracağız”

Demokrat Öğür (DP) Genel Komutan Yardımcısı Cemal Enginyurt, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek karşı cürüm duyurusunda bulundu. Enginyurt, “Bu zamana kadar hesap vermedin, hesaptan kaçtın. Bugün tarihe sıcaklıkölçer düşüyoruz. Bugün vermezsen Melih Gökçek, erte adisyon vereceksin ve Demokrat Tümen yerine sonuna kadar takipçisiyiz ve devri emektar yaratacak, senden ve ailenden adisyon soracağız” dedi.

DP Umumi Başkan Yardımcısı ve Kalabalık Saylav Cemal Enginyurt, sakat Ankara Büyükşehir Şehremini İbrahim Melih Gökçek üzerine usulsüzlük iddialarıyla ilişkin cürüm duyurusunda bulundu. Yanlışlık duyurusunun peşi sıra Ankara Adliyesi uğrunda açıklama fail Enginyurt, şunları söyledi:

“MELİH GÖKÇEK, DEVRİ SABIK YARATACAK, SENDEN VE AİLENDEN ADISYON SORACAĞIZ”

“Ankara’yı parsel parsel satan Melih Gökçek, çocuklarının FETÖ’nün okullarında okutan, karısının ismine FETÖ’ye ekol yaptıran, arakçılık, yolsuzluğun tavan yaptığı Melih Gökçek…Bu zamana büyüklüğünde adisyon vermedin, hesaptan kaçtın. Demokrat Öğür adına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na İstanbul Cumhuriyet Altını Başsavcılığı marifetiyle cürüm duyurusunda bulunuyoruz. Melih Gökçek, Ankapark özellikle gelmek amacıyla; yolsuzlukların, hırsızlıkların, FETÖ’nün, Türki Olimpiyatları’nın ve parsel parsel sattığın Ankara’nın hesabını vereceksin. Zaman tarihe merhale düşüyoruz. Zaman vermezsen Melih Gökçek, erte adisyon vereceksin ve Demokrat Öğür olarak sonuna kadar takipçisiyiz ve devri eski yaratacak, senden ve ailenden adisyon soracağız.”

Share: