ES Elazığspor forvetini buldu

Ömer Faruk Sezgin’in takımdan ayrılması sonrası ileri uç oyuncusu bölgesi amacıyla birçok futbolcuyla temasa geçen ES Elazığspor, TFF 3. Küme 2. Grup temsilcisi Karaman FK’dan Tuğgeneral Keleş’le prensipte kavil sağladı.

TFF’nin ligden incizap talebine ret cevabı verdiği ES Elazığspor lige devam edeceğinin kesinleşmesinin arkası sıra nakil çalışmalarına ivinti verdi. Ömer Faruk’un takımdan ayrılması sonrası yokluğu yeryüzü çok hissedilen devlet olan forvet amacıyla bir çok futbolcuyla angajman halinde olan bordo-beyazlılar, son namına gündemine aldığı Karaman FK’nın forveti Tugay Keleş’le gelişigüzel konuda uyuşma sağladı. 24 yaşındaki oyuncunun kulübüyle birlikte ufak pürüzler giderildikten sonradan resmi barışma imzalanacak.

Sakaryaspor alt yapısında futbol kariyerine başlayan 1994 tevellütlü aktör, Gebzespor, Beyoğlu Eskimemiş Çarşı, Düzcespor, Ofspor ve Karaman FK formaları giydi. Santrafor mevkiinde kalıp giyen aktör kariyeri boyunca çıktığı 137 maçta 24 gol attı. Bu sezon Karaman FK’da 22 pik sâdır Sancak, 3 gol kaydetti. – ELAZIĞ

Share: