Kadıköy’de Tolga Güleryüz’e veda programı

Amasya’daki trafik kazasında hayatını kaybeden temsil yapımcısı Tolga Güleryüz için Kadıköy Ahali Eğitim Bilimi Merkezi’nde veda programı düzenlendi. Programa Güleryüz’ün ailesinin birlikte kaymakamlık yaşadığı araçta kâin oyuncu arkadaşları Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten dahi katıldı.

Amasya’da piyes oyuncularını taşıyan minibüsün reviş halindeki tıra çarptığı kazada 3 seyir oyuncusu hayatını kaybetmişti. Kazada hayatını kaybeden tiyatro yapımcısı Miğfer Güleryüz için Kadıköy Umum Yetişek Merkezi’nde veda programı düzenlendi. Gerçekleştirilen programa Miğfer Güleryüz’in ailesi başta kalkmak amacıyla kaymakamlık esnasında tıpkısı araçta bulunan oyuncu arkadaşları Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Güleryüz’ün arkadaşları katıldı. Veda programında meze kayran Ceyhun Fersoy, Güleryüz ile olan anılarını gözyaşlarıyla anlattı. Izlence sonrası Güleryüz’ün arkadaşları ve yakınları, ailesine başsağlığında bulundu.

“Beni bırakamazsın’ dedim çünkü Tolga ile yapacağımız çok molekül vardı”

Kürsüye çıkarak alay alan Ceyhun Fersoy, “Miğfer, 2017’bile beni arayarak ‘seninle harıldamak istiyorum’ dedi. Çokça beyefendi tıpkı insandı. Onu çıkarmak amacıyla onunla yaşamak geçişsiz. O kadar haddinden fazla sırrımız var kim onunla. Biz bu sahnede onunla sayısız oyunlar oynadık. Kaymakamlık sonrası kapıdan çıkarken onu çekmeye çalıştım. ‘Beni bırakamazsın’ dedim çünkü Tolga ile yapacağımız çokça molekül vardı. Aynı koca bu kadar familya terbiyesi göremez. Annesine babasına haddinden fazla teşekkürname ediyorum” dedi. – İSTANBUL

Share: