KÖLE Savunma Bakanlığı: Michigan üzerine uçar gövde düşürüldü

KUL Defans Bakanlığı güzeşte bir F-16’nın MEMLUK’nin Michigan eyaletindeki Huron Gölü üstünde, ESIR gelgel sahasında uçan bire bir cismi başarıyla vurduğunu açıkladı. Michigan Valisi Gretchen Whitmer bile olayla ilgili, “Cismin acul ve güvenli tıpkısı şekilde düşürüldüğünü bildirmekten sevinme duyuyorum” dedi.

ÇAKER Savunma Bakanlığı’nın Kuzey Amerika Havacılık Savunma Komutanlığı’nın (NORAD) eylemlerine dayalı yapılan kayıtlı açıklamada mazi domestik saatle 14: 42’birlikte, ESIR Başkanı Joe Biden’ın talimatı ve BENDE Defans Bakanı Lloyd Austin ve askeri liderliğin tavsiyelerine dayanarak tıpkısı F-16’nın MEMLUK’nin Michigan eyaletindeki Huron Gölü üzerinde, ABD gelgel sahasında kestirmece 20 bin fit yükseklikle havadaki uçan tıpkı cismi başarıyla aksetmek için AIM9x füzesi fırlattığı belirtildi.

gelişigüzel sivilin yaralandığı yahut etkilediğine dayalı araz olmadığı belirtilen açıklamada şu ifadelere meydan verildi: “Cismin rotası ve rakımı, sivil havacılık üzere aynı tehlike olabileceği de dahil oluşmak için endişelere kez açtı. Bu atış için seçilen saha, bize depresyon istirdat şansını artırırken, yerdeki insanların etkilenmesinden sakınma fırsatı verdi. herhangi bir sivilin yaralandığı yahut eksantrik bir şekilde etkilendiğine dair hiçbir araz namevcut. Yıldız Amerika Havacılık ve Uzay Defans Komutanlığı, nesneyi Ilişki sabahı belirleme etti ve görsel ve içgüdü takibini sürdürdü. Uçuş için ve verilerine dayanarak, bu nesneyi kırılan Savunma Bakanlığı bölgelerinin yakınında uçar Montana üzerinden alınan insiyak sinyaline makul bir şekilde bağlayabiliriz. Yerdeki seçkin şeye müteveccih kinetik bire bir askeri gözdağı adına değerlendirmedik, fakat uçuş güvenlik tehlikesi ve potansiyel bakma yetenekleri nedeniyle tıpkı tehdit namına değerlendirdik. Ekibimiz demin daha fazlasını sanmak için nesneyi idare etmek amacıyla çalışacak” denildi.Michigan Valisi Gretchen Whitmer bile toplumsal iletişim araçları hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Ulusal güvenliğimiz temas antlaşma bir numara önceliğimizdir. Albeni sahamıza mümasil bire bir nesneyi izleyen federal hükümet ve ortaklarımızla ilişki halindeydim. Cismin acul ve güvenli benzeri şekilde düşürüldüğünü bildirmekten sevinme duyuyorum. Michigan Millî Muhafızlar el altında bekliyor” dedi.DAHA EVVEL DA TANIMLANAMAYAN OBJELER ETKİSİZ AYLA GETİRİLMİŞTİCumartesi haset antrparantez Kanada Başbakanı Justin Trudeau, KÖLE Albeni Kuvvetleri’ne ilişik F-22 tipi cidal uçağının Yukon bölgesi semalarında tanımlanamayan ayrımsız objeyi etkisiz kuzuluk getirdiğini duyurmuş ve içtimai medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kanada albeni sahasını ihlal eden tanımlanamayan bir cismin vurulması emrini verdim. Yıldız Amerika Havacılık Savunma Komutanlığı (NORAD), Yukon’un üzerindeki objeyi vurdu. Kanada ve BENDE uçakları havalandı ve ayrımsız BENDE F-22’si objeyi başarıyla vurdu. Başkan Biden ile konuştum. Kanada Kuvvetleri demin nesnenin enkazını kaldıracak ve çözümleme edecek. Şimal Amerika’yı izlemeye devam ettiğiniz için NORAD’a teşekkür ederiz” demişti.

BENDE Gelgel Kuvvetleri’ne ilişkin F-22 savaş uçağı, geçtiğimiz günlerde Alaska semalarında tekrar tanımlanamayan benzeri objeyi aylak hale getirmişti.

Share: