Sivas’ta THY yolcuları mağdur oldu

Sivas’ta THY yolcuları kıygın oldu

Türk Hava Yollar uçucu yetersizliğinden dolayı seferini fek edince Sivaslı yolcular kıygın oldu

SİVAS – Türk Albeni Yolları uçucu yetersizliğinden dünya seferini halel edince Sivaslı yolcular mağdur oldu.

Edinilen bilgilere göre; Sivas İstanbul seferini yapacak olan Türk Albeni Yolları’na ilişkin 11.00 uçağı, uçman olmadığı amacıyla vaktinde kalkamadı, kez tağyir oldu. Sivaslı yolcular mağdur oldu. Seferin iptalinin peşi sıra saatlerce havalimanında muntazır yolcular havalimanından bırakmak zorunda kaldı.

“Bu mağduriyeti pekâlâ gidereceğiz”

Bulaşan Turan Firdevs, mağdur olduklarını söyleyerek, “Türk Gelgel Yolları bizi kıygın etti. Okullarımız açılıyor, aksiyon yerlerimize geç kaldık. Bu mağduriyeti nasıl gidereceğiz. Bunlar hiç normal aynı özdek değil. Gelişigüzel ne benzeri izinli ile dahi görüşemiyoruz. Böylesi bire bir şeyi Türk Çekicilik Yolarından beklemiyorduk. Ego 23 yıldır Türk Hava Yolları ile uçuyordum. Bunu hiç beklemiyorduk bu sebep böyle yetkililer duygun olmalı. Bizim işimiz okulumuz her şeyimiz maslahat oldu. Sabahleyin 8 da geldik 3 yahut 4 saattir burada bekliyoruz. Uçağımız normalde 11 bile uçacaktı. Seçme şeyimize sorumluluk oluşturdu. Okulumuz işimiz rastgele molekül gravite oldu” dedi.

Mağdur olan bambaşka benzeri bulaşan ise, “2 buçuk saattir burada bekliyoruz. Mağdur olduk. Okulumuz vardı, tayyare iptal olunca gidemeyeceğiz” dedi.Share: