Survivor 2023 hayallerine veda fail insan Aleyna oldu

TV8 ekranlarının balaban benzeri yürekten izlenen yarışması Survivor 2023, geçmiş akşam ezanı eleme bölümüyle ekrana geldi. Haftanın eliminasyon adayları ise Yusuf Güney, Ermiş, Aleyna ve Cahby oldu.

ALEYNA HAYALLERİNE VEDA ETTİ

Survivor yarışmasında önce hafta adaya veda fail Ümit Erdim’in ardından sunu birkaç SMS’i alan Aleyna, Survivor 2023 hayallerine veda etti. Bando arkadaşlarının iri tıpkısı şaşkınlık yaşadığı Aleyna ise veda konuşmasında “Haddinden Fazla üzüldüm, kalan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Umarım hak fail şampiyon olur” dedi.

ARMAĞAN OYUNUNU ÜNLÜLER KAZANDI

Survivor 2023’ün cemaziyelevvel akşam ezanı oynanan bergüzar oyununu kazanan ise ünlüler takımı oldu. Kadınlar yarışını 8-6’lık skorla ünlüler aldı. Erkekler oyununu de 8-3 gönüllüler kazandı. Böylelikle yarış, yeryüzü iyilere gitti ve yer iyilerde Zeynep’in sayısı ile ünlüler ödülün sahibi oldu. Yarışmacılar, Dominik yerel sanatçılarının makro performansları ve arkası sıra içimli empanadaları yedi.

ACUN ILICALI: ŞARTLAR İYİCE ZORLAŞACAK

Acun Ilıcalı eliminasyon konseyince çarpıcı açıklamalarda bulundu. Survivor’a milyonlarca kişinin başvuru yaptığını rastgele defasında dile getiren Ilıcalı, Survivor 2023 sezonu için normalin üzerinde ayrımsız sakınma yarışmacı sayısı olduğunu açıkladı. Sakıntı yarışmacılarla ilişik gelişmeleri aktaran Ilıcalı, “‘Devam edemeyeceğim’ diyen yarışmacıların yerine gelebilirler. Cezire hayatı ile ilgili görüntüler izleyicilerimizin isteği doğrultusunda artacak fakat şerait adamakıllı zorlaşacak. Yarışmacılar mental bölümünde kendilerini koruyabilecekler mi alçalma ediyorum” ifadelerini kullandı.

Share: