Kayserispor, Fenerbahçe maçına hazırlanıyor

Süper Küme ekiplerinden Y. Kayserispor, ligin 5. haftasında deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçı hazırlıklarına bitmeme ediyor. Kayserispor Teknik Direktörü Gündeş Atan, rakibin durumuna göre benzeri baziçe planı belirleyeceklerini tabir etti.

Spor Göt Süper Yığın’in 4. haftasında evinde oynadığı Giresunspor maçından 3 puanla ayrılan Kayserispor, deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarına devam ediyor. Sarı-kırmızılı takımın hedefinde deplasmandan puanla okşamak var.

Takımına apotr olmayı çok istediğini söyleyen itidalli düzlük oyuncusu Gustavo, “Çok kocaman tıpkısı müsabaka olacak önümüzdeki hafta Fenerbahçe karşısında. Biliyorsunuz bakir bir oyun sistemimiz var, geçen seneden değişik oynuyoruz ve rastgele güzeşte devir bu sistemi geliştirmeye çalışıyoruz. Amacımız elimizden gelenin yer iyisini tahsis etmek, her bölüm gelişmeye beklemek ve Fenerbahçe’nin karşısında bu gelişimi sürdürebilmek. Bildiğiniz kabil sabık yıl bazı sakatlıklar yaşadım, aynı covid sürecim oldu. Bu sene ise mevsim başı kampını geçirebildim. Takdir edersiniz kim benzeri aktör amacıyla mevsim başı kampını buyurmak haddinden fazla şanlı. Nedeniyle fizik olarak alelhusus bu yıl kendimi elan iyi hissediyorum. Takıma apotr olmaya çalışıyorum. Aktör olarak üstelik koşmayı, savaşım etmeyi ve takıma arkalama etmeyi çokça istiyorum. Bireysel yerine da bunun etkilerini gözlemlemeye başladık diye niteleyerek düşünüyorum” dedi.

Kaleci Bilal Bayazit de hocalarının dediğini uygulayarak maçı kazanabileceklerini söyleyerek, “Giresun maçında çokça bereketli oynadık ve hocanın istediklerini yaptık. Sisteme alışıyoruz, bunu devam ettirmeye bakacağız. İnşallah bu hafta Fenerbahçe maçında de ayrımsız sistemle, tıpkısı güvenle puanları alacağımıza inanıyorum. Bu oyunla seçme takıma karşı kazanabiliriz. Yeter ki hocanın istediklerini yapalım ve inanalım” ifadelerini kullandı.

Deplasmandan puanla kesilmek istediklerini söyleyen Ustalık Yönetmen Modern Atan bile, “Haftadan haftaya dahi olsa bire bir maçı oynuyoruz süratle konusunda farklı maç geliyor. Mazi galibiyetin tadını az buçuk çıkardık çıktı bugün korkulu tıpkı şekilde Fenerbahçe çalışmalarına başladık. Fikstürümüzün print olduğunu söylemiştik. 3. deplasmanımız ve bu ligde şampiyonluk yaşamış tıpkısı takıma karşı oynayacağız. Mahdut değil haddinden fazla serbest ayrımsız kadroları var. Başakşehir’le bu arada arz ödeşme topluluk zira çokça er maç oynamaya başladılar. O yüzden fiziki olarak hem verileri mebzul hem birlikte durumları ferah. Bugünden itibaren analizlere başladık. Yumruk aynı karşılaşma olacağının farkındayız ama tığ bile artık deplasmandan tıpkı şeyler değirmek istiyoruz. Bildirme sonunda bu hafta bildirme dolgunca oyunumuzu oynadık. Bunu imar etmek istiyoruz, üzerine vira etmek istiyoruz. Oyuncularımızla de bunu konuştuk, bu oyundan bilahare ferasetsiz aşama atamayız. Bunu ne büyüklüğünde ongun hale getirebiliriz onun planlarını yapıyoruz. 2-3 modül farklı oyun oynamaya çalışacağız daha çok. Giresun maçında dahi dizilim farklılığını gösterdik. Bu hafta da farklı ayrımsız sürprizimiz cins. Rakibin durumuna bakarak tıpkısı oyun planı belirleyip hafta sonu maçına amade ayla gelmeye çalışacağız” dedi. – KAYSERİ

Share: