Menteşe’de Üniversite Öğrencilerine Stantla Lansman

Reze Şehremaneti Tiyatrosu yoluyla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yerleşkesinin bulunduğu Kötekli Mahallesi’nde kurulan stantta; öğrencilere müteveccih tanıtım ve kurs kayıtları düzenleniyor.

Reze Belediye Tiyatrosu eliyle Köteklide kurulan stantta, oyun tarafından yapılan çalışmaların ve projelerin darülfünun öğrencileri ile paylaşıldığını rapor fail Reze Şehremini Bahattin Sim, “Üniversite öğrencisi kardeşlerimiz tiyatromuzun standını konuşma ederek sahnelenen oyunlar ve yapılan icraat ile hikmet alabilirlerken,  uray tiyatromuz bünyesindeki eğitmenler aracılığıyla 6 farklı dalda sunulan kış dönemi kursları amacıyla başvuruda birlikte bulunabiliyorlar. Standımızda antrparantez darülfünun öğrencisi kardeşlerimize ikametgah değişikliği ile ait bilgilendirici broşürler de dağıtıyoruz. Amacımız darülfünun gençliği ile aynı arada görünmek. Onların içtimai faaliyetlerden, ekin ve sanattan uzak kalmamasını sağlamaktır” dedi.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI ÜZERİNDEN ÇEVRİMİÇİ BAŞVURU

Menteşe Belediye Tiyatrosu’nun şita dönemi kurslarına pusat yaptırmak talip vatandaşlar belediye tiyatrosunun içtimai iletişim araçlari hesapları üzerinden çevrimiçi başvuru yapabilecekleri üzere, Zihni Yoğun alışveriş merkezindeki Şehremaneti Tiyatrosu ofisinden de bireysel kendisine müracaat yapabiliyorlar.

Share: