Mebus Kılavuz ve MYK üyelerinden Komutan Pekmezci’ye ülfet

Ayrımsız paradigma programa katılmak amacıyla Bayburt’a mevrut Ulusalcı Akım Partisi Sazak Milletvekili Olcay Öncü Belediye Reisi Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundu.

Mebus Kılavuz Gemisi’a ziyarette Ulusçu Debi Partisi MYK Üyeleri İdris Işıklı, Akif Yeraltı ile Yüksel Kaleci, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, MHP Şekil İlçe Başkanı Muharrem Baykal, Bayburt İl Umumi Meclisi Başkanı Bülent Yardımcı, Türkiye Amme-Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet Etken ve MHP’li yöneticiler zevcelik etti.

Uray Başbuğ Yardımcısı Süreyya Türkmenli ve Belediye Meclis Üyelerinin üstelik amade bulunduğu ziyarette Başbuğ Pekmezci, Saylav Kılavuz Gemisi ve beraberindeki heyeti Bayburt ve Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan duyduğu mutluluğu belirterek, Bayburt’un tarihi, kültürü ve Türk Dünyasındaki konumu için bilgi verdi ve Bayburt Belediyesi aracılığıyla yapımı tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler üzerine misafirlerini bilgilendirdi.

Saylav Kılavuz Gemisi ise Güneş ve Ekin Şehri, Ata Korkut diyarı Bayburt’ta bulunmaktan kıran bahtiyarlık ve saygınlık duyduklarını dile getirdi. Başkan Pekmezci’ye çalışmalarında başarı temennisinde mevcut Öncül Bayburt’un milli ve manevi değerlerine tutkun, Türk milletinin tam değerlerinin mayalandığı aynı şehir olduğunu ifade etti.

Konuşmaların peşi sıra Belediye Başkanı Pekmezci, Mebus Mürşit ve Milliyetsever Debi Partisi MYK Üyelerine mülakat anısına değişik hediyeler ikram etti.

Ziyaret yadigâr fotoğrafı çekilmesinin arkası sıra sona erdi. – BAYBURT

Share: