Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Kolçak Açıklaması

TFF 3. Lig 3. Grup’ta savaş fail Artvin Hopaspor’bile kulüp başkanı Lütfü Kolçak, 18 Fasıla Alım Satım haset deplasmanda oynayacakları Merkür Holding Erbaaspor maçından benek yahut puanlarla hasrolunmak istediklerini söyledi.

Kolçak, AA muhabirine, ligde 20 puanla 10. sırada bulunduklarını belirterek, “Ligde akıbet haftalarda istediğimiz puanları almaya başladık. Güzeşte hafta sahamızda oynadığımız Bursa Yıldırımspor’u sunturlu tıpkı oyunla yenerek 3 puanı hanemize yazdırdık. Çok mutluyuz ve gururluyuz.” dedi.

Merkür Holding Erbaaspor’la stabil aynı pik çıkacaklarına dikkati çekici Pazubent, “Keyifli ve uğraş gücü faziletkâr tıpkısı karşılaşma olacağını düşünüyorum. Bu maçtan benek veya puanlarla boşanmak istiyoruz. Aktör grubumuza ve ustalık heyetimize güveniyoruz.” diyerek konuştu.

Kolçak, bu sezon hedeflerinin play-off’a yaşamak olduğuna da bel ederek, ligin evvel yarısının serencam maçından galip ayrılarak ara tatile mutlu girmek istediklerini aktardı.

İç ve dış saha maçlarında takımı yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür fail Pazubent, Utarit Holding Erbaaspor maçında birlikte taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunun altını çizdi.

Share: