Bilecikspor amacıyla benzeri araya geldiler

Bilecik’te şehremaneti başkanları, siyasal parti temsilcileri, iş insanları ve STK temsilcileri Bilecikspor için aynı araya geldiler. Gecede kulübe arkalama yerine 296 bin lira arkalama toplandı.

Bu sene Bölgesel Tıfıl Lig’üstelik mücadele eden ve diyar hafta özlük evinde Modafen’i 3-1 yenen Bilecik 1969 Spor Kulübü’nün ortamında bulunduğu maddi imkansızlıklar nedeniyle kentteki belediye başkanları, siyasal parti temsilcileri, iş insanları ve STK temsilcileri benzeri araya geldiler. Bilecik TSO’de planlı toplantıya iştirak fazla olmazken, ayrımsız avuç koca Bilecik 1969 Spor Kulübü amacıyla ‘Neler Yaparızı’ tartıştı. Bayırköy Belediye Reisi Mustafa Bitirim ve Osmaneli Belediye Reisi Münür Şahin’in de katıldığı güruh öncesi kulüp başkanı Yüce Muyşin süresince bulundukları çıkmazı anlattı. Gecede kulübe arkalama kendisine 296 bin lira yardım toplanırken, TSO yönetimin da bu akşam ezanı toplanıp, kişi aralarında üstelik aynı arkalama toplanacağı öğrenildi.

Öte yandan Bilecik 1969 Spor Kulübü amacıyla bire bir dahi komite oluştururken, bu komisyon fabrikalardan pakt amacıyla destek toplayacağı bildirildi. – BİLECİK

Share: